Máme viac ako 17 rokov praxe

náš spoločný cieľ: ... navždy zdravý... a spokojný pacient

Našim cieľom je dosiahnutie pocitu zdravia pre každého klienta.

Aj človek s viacerými chorobami sa môže cítiť zdravo a má na to plné právo. Vôbec to nemusí znamenať iba úplné vyliečenie. Veľa razy sa stane, že je medicína krátka na pacientove choroby alebo jeho vek.

Tomuto cieľu sme museli prispôsobiť aj prístup k pacientom a k ich ochoreniam. Zameriavame sa na poctivú lekársku diagnostiku, ktorú zosobňuje predovšetkým sám lekár. Na každého pacienta máme dostatok času, nezriedka aj viac ako hodinu. Lekár pacienta pozorne vypočuje, vyšetrí a určí ďalšie smerovanie diagnostiky alebo liečby. Nezakladáme si na tom, že máme najviac a najlepších prístrojov. Tých je dostatok a dobre dostupných všade naokolo.

Zároveň ctíme pravidlo, ak nevieš, čo očakávať od ordinovaného vyšetrenia, tak ho ani neordinuj ! Šetríme organizmus pacienta ako aj jeho peniaze. 

Sústredíme sa na poctivú lekársku robotu, nespúšťame pacienta z dohľadu ani po opustení nášho centra a pravidelne s ním komunikujeme, prípadne sa priamo zúčastňujeme na pomocných odborných vyšetreniach. Prinášame aj možnosť odberu vzoriek aj v domácom alebo pracovnom prostredí a nielen v ranných hodinách, ale keď treba, tak prakticky kedykoľvek. 

Príjemné prostredie

Navštívte nás v príjemnom prostrední bratislavského Ružinova v bytovom komplexe Rozadol

Bezbariérový prístup

Ľahký a neobmedzený prístup pre klientov medicínskeho centra s obmedzeniami pohybu

Dopravná dostupnosť

Dobré dopravné spojenie mestskou hromadnou dopravou, motorovým vozidlom, pešo, na bicykli...

Vyhradené parkovanie

Máme aj vyhradené parkovacie miesto pred vstupom do medicínskeho centra, na objednaný termín