Máme viac ako 17 rokov praxe

náš spoločný cieľ: ... navždy zdravý... a spokojný pacient

Našim cieľom je dosiahnutie pocitu zdravia pre každého klienta.

Aj človek s viacerými chorobami sa môže cítiť zdravo a má na to plné právo. Vôbec to nemusí znamenať iba úplné vyliečenie. Veľa razy sa stane, že je medicína krátka na pacientove choroby alebo jeho vek.

Tomuto cieľu sme museli prispôsobiť aj prístup k pacientom a k ich ochoreniam. Zameriavame sa na poctivú lekársku diagnostiku, ktorú zosobňuje predovšetkým sám lekár. Na každého pacienta máme dostatok času, nezriedka aj viac ako hodinu. Lekár pacienta pozorne vypočuje, vyšetrí a určí ďalšie smerovanie diagnostiky alebo liečby. Nezakladáme si na tom, že máme najviac a najlepších prístrojov. Tých je dostatok a dobre dostupných všade naokolo.

Zároveň ctíme pravidlo, ak nevieš, čo očakávať od ordinovaného vyšetrenia, tak ho ani neordinuj ! Šetríme organizmus pacienta ako aj jeho peniaze. 

Sústredíme sa na poctivú lekársku robotu, nespúšťame pacienta z dohľadu ani po opustení nášho centra a pravidelne s ním komunikujeme, prípadne sa priamo zúčastňujeme na pomocných odborných vyšetreniach. Prinášame aj možnosť odberu vzoriek aj v domácom alebo pracovnom prostredí a nielen v ranných hodinách, ale keď treba, tak prakticky kedykoľvek. 

Využite naše výhody

Príjemné prostredie

Navštívte nás v príjemnom prostrední bratislavského starého Prievozu medzi rodinnými domami

Dopravná dostupnosť

Dobré dopravné spojenie mestskou hromadnou dopravou, motorovým vozidlom, pešo, na bicykli...

Vyhradené parkovanie

Máme aj vyhradené parkovacie miesto pred vstupom do medicínskeho centra, na objednaný termín